Незабутній концерт - Факультет української та іноземної філології

Незабутній концерт

14 листопада 2018 року, коли в Переяславі пішов перший сніг, до стін ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет» завітала відома людина, переможець 7 сезону шоу каналу 1+1 «Голос країни», священик Олександр Клименко. Його спів подарував усім слухачам, і особисто мені, немало вражень.

Благодійний концерт розпочали чарівні дівчата, студентки університету – Анастасія Петрова, Ганна Ляч і Валентина Шевчук. Потрібно відзначити, що Валентина брала участь у шоу разом з отцем Олександром. Під час свого концерту, співак вражав усіх не лише своїм красивим голосом, але і цікавими історіями, притчами, повчаннями. Мені дуже сподобалась притча про водоспадний молебень. Олександр Анатолійович розповів, що в одному селі один священик збирав людей, щоб прочитати молитви і попросити в Бога дощу. Багато людей прийшло. Але тільки один хлопчина прийшов на молебень з парасолькою. Зі слів співака, саме цей хлопчик мав справжню віру і всі ми повинні брати з нього приклад.

Уся діяльність Олександра Клименка спрямована на заклики до любові ближнього, до шанування рідного дому і родини, до допомоги один одному. Я запам’ятаю цей вечір надовго, бо ця світла і щира людина змусила мене замислитися про вічне, що потрібно цінувати кожну мить, дарувати людям добро і ніколи не забувати про маму, бо як звучать слова пісні Олександра Анатолійовича, яку написав професор кафедри української лінгвістики та методики навчання Олександр Іванович Потапенко: «Цілуйте руки рідним матерям, допоки не вознеслись в Божій славі».

Борисова Поліна
студентка групи У-11

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”439,437,438,436″]

Залишити коментар

Перейти до вмісту