Стажування в Німеччині - Факультет української та іноземної філології

Стажування в Німеччині

У рамках програми DAAD та проекту «Medien und Demokratie», а також згідно договору про міжнародну співпрацю та мобільність доценти ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Пангелова Марія Борисівна та Скляренко Олеся Богданівна пройшли стажування у ВНЗ «Вища Школа Магдебург-Стендаль (Hochschule Magdeburg-Stendal) міста Магдебург (Німеччина) у період з 19 листопада 2018 по 19 грудня 2018 року.

За запрошенням проф., док. Йозефіни Хойзінгер у рамках місячного стажування у ВНЗ «Вища школа Магдебург-Стендаль» (м. Магдебург, Німеччина) викладачами нашого закладу вищої освіти була здійснена низка науково-методичних заходів. Зокрема, були відвідані лекції та семінари провідних фахівців ВНЗ «Вища школа Магдебург-Стендаль» за фахом «Медіаосвіта», а також проведені навчальні заняття зі студентами із фахової підготовки іноземних мов (англійська та німецька).

Результатом проекту «Medien und Demokratie» стала підготовлена Пангеловою М.Б. та Скляренко О.Б. презентація (18.12.2018), де вони виступили модераторами, для німецьких колег та студентів під назвою «What does a Russian fairy tale «Masha and the Bear have in common with democracy».

Доценти Пангелова М.Б. та Скляренко О.Б. зустрілися з проф. Петером Рудольфом, проф. Шварц та іншими колегами. Під час стажування було обговорено стратегію подальшої співпраці між нашими закладами вищої освіти.

Загалом програма стажування включала в себе знайомство з діяльністю університету та процесом навчання, ознайомлення з основними науково-дослідними напрямками спеціальності «Медіа», відвідування та викладанням курсу лекцій та семінарських занять з іноземних мов, ознайомлення та праця з матеріалами електронної бази та бібліотеки університету в рамках теми стажування.

Означене стажування ознайомило наших колег з діяльністю зарубіжного закладу вищої освіти, дозволило отримати додатковий досвід, а також налагодити зв’язки із зарубіжними колегами.

Прес-служба філологічного факультету

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”529,528,527,526,525″]

Залишити коментар

Перейти до вмісту