Студенти-філологи відвідали Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка - Факультет української та іноземної філології

Студенти-філологи відвідали Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка

Факультет української та іноземної філології > Новини факультету > Студенти-філологи відвідали Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка

28 лютого 2019 року відбулася поїздка до Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка на виставу «Коріолан» за В. Шекспіром, яка була організована представниками кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання, кандидатом педагогічних наук, доцентом Наталія Юріївна Сердюк та старшим Наталія Миколаївна Марченко, для кураторських груп (АН-42, АН-43).

Найцікавішим з дослідників творів Шекспіра і, зокрема, п’єси «Коріолан», був саме Іван Якович Франко. Тому це велика честь бути присутніми на прем’єрі саме в цьому театрі. Вистава була на дві дії. В. Шекспір узяв за основу для своєї трагедії оповідання грецького письменника Плутарха про життя римського героя часів заснування республіки Кнея Марція, прозваного Коріоланом. Трагедія надзвичайно цікава, хоча й дуже довга. Проте, завдяки майстерності режисера-постановника Дмитра Богомазова та режисера Андрія Самініна, ті 3 години, які вона тривала, пролетіли непомітно. Вистава була надзвичайно насиченою, яскравою та переповненою подіями, які вдало перепліталися та описували тривалий період життя головного героя під час війни, державні та соціальні проблеми.

Ми були в захваті від акторського складу учасників та їхньої неперевершеної гри на сцені. Хочеться відмітити, що у цій виставі зіграли багато заслужених артистів України, а саме: Богдан Бенюк, Остап Ступка, Василь Баша, Олександр Бемга, Наталія Сумська, Іван Шаран, Василь Мазур та ін.

Під час вистави ми переживали різні емоції, як трагічні, так і комічні. Але загальне враження від поїздки в театр залишилося надзвичайно позитивне, хоч це й була трагедія. Очікуємо нових пропозицій та нових емоцій. Адже студентські роки – одні з найкращих у житті людини.

Дякуємо філологічному факультету та кафедрі іноземної філології, перекладу та методики навчання за організацію поїздки та добре проведений час!

Фокіна Людмила, студентка IV курсу філологічного факультету

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”621,620″]

Залишити коментар

Перейти до вмісту