Визначено найкращих читачів бібліотеки - Факультет української та іноземної філології

Визначено найкращих читачів бібліотеки

Факультет української та іноземної філології > Новини факультету > Визначено найкращих читачів бібліотеки

У вівторок, 5 березня 2019 року, у стінах бібліотеки нашого університету відбулось щорічне нагородження найкращих читачів 2018 року. Бібліотекарі привітали переможців і подарували пам’ятні подарунки.

Найбільш активним читачем став викладач з кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання» філологічного факультету – доктор філологічних наук, професор Микола Павлович Корпанюк, який не тільки читає, а ще й поповнює бібліотеку своїми книгами. Він зазначив: «Література, слово – перший лікар душі, а здорова душа – здорове тіло!».

До речі в Миколи Павловича цього дня було подвійне свято! Професор відзначав учора свій день народження, з чим ми його щиро вітаємо та бажаємо міцного здоров’я й наснаги!

Також того дня як найкращих читачів було нагороджено таких викладачів нашого вишу: Інну Геннадіївну Дудку й Олену Володимирівну Дзюбенко.

Серед студентів призерами стали: Арсеній Каліка (ІІ курс, соціоісторичний факультет) та найбільше переможців серед студентів нашого факультету: Карина Палатна (група ПР-14), Віка Козоріз (ПР-14), Поліна Борисова (У-11), Дарина Кириленко (У-11).

Від себе хочу висловити щиру подяку нашій прекрасній бібліотеці! Якщо б на всі території України були такі книгозбірні, то, на мій погляд, діти читали б більше книжок!

Поліна Борисова, група У-11, філологічний факультет,
кафедра української і зарубіжної літератури та методики навчання

Залишити коментар

Перейти до вмісту