Вітаємо з Днем народження Оксану Михайлівну Свириденко - Факультет української та іноземної філології

Вітаємо з Днем народження Оксану Михайлівну Свириденко

Факультет української та іноземної філології > Новини факультету > Вітаємо з Днем народження Оксану Михайлівну Свириденко

Сьогодні, 8 березня 2019 року, свій День народження святкує декан філологічного факультету кандидат філологічних наук, доцент кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання Оксана Михайлівна Свириденко.

Дорога Оксано Михайлівно!

Колектив кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання, філологічного факультету та університету разом із вдячними студентами вітають Вас із днем народження! Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.

Нехай доля завжди буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів! Бажаємо, що Вашу душу щодня зігрівала радість від яскравих моментів і позитивних вражень. Життєвих Вам успіхів, перемог і цікавих зустрічей! Зі святом!

З повагою, колектив філологічного факультету

Залишити коментар

Перейти до вмісту