«На каву до Шевченка» - Факультет української та іноземної філології

«На каву до Шевченка»

6 березня 2019 року об 11 годині в читальній залі №1 нашого університету з нагоди 205-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка відбувся захід «На каву до Шевченка». Головна тема спілкування – Кобзар як художник, а не лише як відомий поет. Ректор університету Віктор Петрович Коцур наголосив на важливості творчості українського письменника для вітчизняної та світової культури і підкреслив його вплив на світ і суспільство.

Викладач вишу, художник та музикант Роман Мотузок повідомив, що велична постать Тараса Шевченка позитивно вплинула на його мистецьку творчість, надихнула художника на писання картин природи.

Викладач кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання, старший викладач, кандидат філологічних наук Наталія Володимирівна Черниш наголосила на тому, що життя і творчість Тараса Шевченка завжди в центрі уваги студентів і викладачів філологічного факультету, оскільки вони його твори вивчають, аналізують, інтерпретують та знаходять нові теми для досліджень.

На заході також були присутні школярі, студенти, викладачі та інші гості, які читали поезії Кобзаря. Серед них студентки філологічного факультету Поліна Борисова із віршем «Ми вкупочці колись росли» та Катерина Мельниченко з поезією «Лілея».

Завершальним етапом заходу став підсумок Ольги Іванівни Шкири, яка подякувала всім присутнім за емоції та позитивний настрій, що панував усі дві години безперервного спілкування.

Неля Трухан – студентка філологічного факультету,
кафедра української і зарубіжної літератури та методики навчання

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” fgm_image_lightbox_size=”large” images=”656,655″]

Залишити коментар

Перейти до вмісту