Сердечно вітаємо з Днем народження Людмилу Еммануїлівну Довбню - Факультет української та іноземної філології

Сердечно вітаємо з Днем народження Людмилу Еммануїлівну Довбню

Факультет української та іноземної філології > Новини факультету > Сердечно вітаємо з Днем народження Людмилу Еммануїлівну Довбню

Сьогодні, 4 квітня 2019 року, календар знаменних дат філологічного факультету та всього нашого університету багатий на непересічну дату, адже свій День народження святкує берегиня філологічної справи, вишукана та прекрасна жінка, компетентний фахівець, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української лінгвістики та методики навчання філологічного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Людмила Еммануїлівна Довбня.

Вельмишановна Людмило Еммануїлівно!

У цей сонячний та святковий День керівництво нашого університету, усі Ваші колеги та студенти, з теплотою сердець та істинною щирістю зичать Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив.

Просимо Вам у долі запаморочливого щастя і прекрасного настрою, щасливих подій, яскравих вражень, мальовничих подорожей та істинного задоволення від кожної миті. Поважаємо Вас за життєрадісність і оптимізм, любимо за добру вдачу і щедрість душі! Многая літа!

Ваші колеги та студенти