Наші вітання: Олена Кулик – доктор педагогічних наук - Факультет української та іноземної філології

Наші вітання: Олена Кулик – доктор педагогічних наук

Факультет української та іноземної філології > Новини факультету > Наші вітання: Олена Кулик – доктор педагогічних наук

7 червня 2019 року відбувся успішний захист докторської дисертації доцента кафедри української лінгвістики і методики навчання Кулик Олени Дмитрівни зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (українська мова). Раді повідомити, що рішення спеціалізованої вченої ради Д 26.133.05 затверджено наказом Міністерства освіти і науки України № 1301 від 15.10.2019 р.

Слід зазначити, що якість дослідження на тему «Мовленнєвий розвиток учнів 5–9 класів закладів загальної середньої освіти в процесі навчання словотвірної системи української мови» високо оцінили офіційні опоненти Бакум Зінаїда Павлівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри української мови Криворізького державного педагогічного університету; Греб Марія Михайлівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української мови та славістики Бердянського державного педагогічного університету; Кучеренко Ірина Анатоліївна – доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри практичного мовознавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Видається, наукова спільнота високо оцінила актуальність дисертаційної роботи та її важливе теоретичне і практичне значення в умовах розвитку сучасної системи освіти в Україні.

Ректорат, професорсько-викладацький колектив та вся наукова спільнота ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» сердечно вітає шановну Олену Дмитрівну з підтвердженням вагомих наукових здобутків – присудженням наукового ступеня доктора педагогічних наук й отриманням диплома доктора наук, а також надсилає найщиріші слова вітань її науковому консультанту – доктору педагогічних наук, професору, завідувачу кафедри української мови Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка Караману Станіславу Олександровичу –це дійсно фахове визнанням!

Бажаємо Вам успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках. Нехай доля дарує тільки щасливі миті життя та втілює все задумане Вами. Доброго Вам здоров’я, довгого щасливого віку під Божим і людським благословенням, плідної професійної діяльності.

Олено Дмитрівно, усі ми дуже пишаємося тим, що Ви є частиною нашої університетської родини. Зичимо Вам блискучих ідей для подальшого саморозвитку та самореалізації. Не зупиняйтесь на досягнутому!

ФФ нова емблема
Прес-служба філологічного факультету
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на ff.phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
АВТОР