Сковородинівські філологи-іноземники взяли участь у on-line конференції «October online conference» - Факультет української та іноземної філології
Факультет української та іноземної філології > Новини факультету > Сковородинівські філологи-іноземники взяли участь у on-line конференції «October online conference»

Нова інформаційна ера веде до появи інноваційних технологій дистанційного навчання, серед яких провідне місце займають вебінари. Студенти факультету української та іноземної філології Університету Григорія Сковороди в Переяславі є постійними учасниками вебінарів. Особливою популярністю серед студентів – майбутніх учителів англійської мови та перекладачів, є вебінари Британського видавництва «National Geographic Learning» і офіційного представника видавництва в Україні, компанії «Лінгвіст». 

Відтак, 15 жовтня 2020 року, доцент кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання мови Університету Григорія Сковороди в Переяславі Ніна Христич та студенти-магістранти  Наталія Ломака та Аліна Бутчак взяли участь у on-line конференції «October online conference», де досвідчені викладачі та тренери, зокрема Алекс Варен, Андрю Воклі, Діана Головань, Анна Гезь, Світлана Дроботенко та багато інших створили чудову атмосферу для креативних студентів-філологів, які навчаються будувати цікавий сучасний урок англійської мови. Себто, тематика вебінарів спрямована на вдосконалення фахових компетентностей та професійної майстерності вчителів англійської мови на основі модернізації змісту, форм і методів навчання. Такі тренінги навчають вирішувати реальні ситуації, такі як «Teaching young learners to learn», «Bringing Grammar to life – teaching Grammar effectively», «Practical ideas for lessons planning», «Making your online language teaching Positive, Practical, and Personal​» та ін.

Сковородинівські філологи переконані, що участь у вебінарах допомагає студентам освоїти новітні методики навчання, сприяє підвищенню ефективності та індивідуалізації процесу навчання англійської мови, створює оптимальні умови для творчого використання інформації в самостійній пізнавальній діяльності студентів.

Прес-служба факультету 

Залишити коментар

Перейти до вмісту