Гайович (Коваленко) Галина Василівна - Факультет української та іноземної філології

Гайович (Коваленко) Галина Василівна

Гайович Галина Василівна

Гайович (Коваленко)
Галина Василівна

Гайович Галина Василівна у 1991 року закінчила філологічний факультет Переяслав-Хмельницького філіалу КДПІ імені О.М. Горького за спеціальністю «Українська мова та література.

З 1995 по 1997 рр. навчалася з відривом від виробництва в аспірантурі Інституту літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України за спеціальністю 10.01.01 – українська література.

2000 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук на тему: «Літературно-критична діяльність Івана Світличного» за спеціальністю 10.01.01 (українська література) в Інституті літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України (науковий керівник к. філол. н. Коцюбинська М.Х.).

Протягом 1991–2005 років працювала на різних посадах – від старшого лаборанта кафедри української мови та літератури до доцента кафедри літератури і методики навчання – у Переяслав-Хмельницькому філіалі КДПІ імені О.М. Горького (2002 року перейменовано на Переяслав-Хмельницький державний університет імені Григорія Сковороди). З 2005 по 2012 рік працювала на посаді доцента кафедри іноземних мов ВНЗ «Університет економіки і права «КРОК». Упродовж 2009–2012 рр. – на посаді викладача кафедри сучасної української мови Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка за сумісництвом.

З 2012 по 2015 рр. – на посаді доцента кафедри української мови та культури Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету.

Із серпня 2015 р. до цього часу працює в. о. ученого секретаря Міжнародної школи україністики НАН України, займається адміністративною та науковою роботою.

Перейти до вмісту